Gonzalez explica de ce a ales sa plece de la Dinamo
Alexander Gonzalez a plecat de la Dinamo si acesta a explicat de ce a luat decizia de a pleca inainte de finalul anului.
Jucatorii iberici sau care au avut treaba cu campionatul Spaniei au ales sa plece de la Dinamo, sa nu mai astepte rezolvarea situatiei de catre DDB. loading...
Alexander Gonzalez a plecat de la Dinamo si acesta a explicat de ce a luat decizia de a pleca inainte de finalul anului.