AcasăStiri DinamoTricouri noi disponibile în shop

Tricouri noi disponibile în shop

Dinamo a anunțat în această seară modele noi de tricouri disponibile pe shop.

Dinamo a anunțat în această seară modele noi de tricouri disponibile pe shop.

,,Ai votat tricourile preferate, acum ai ocazia să porți cu mândrie 6 dintre ele oriunde te-ai duce. Dinamo intră pe piața de streetwear și lansează, în parteneriat cu Tribuna Dinamo, tricoul Glory Days, care își propune să aducă un omagiu vremurilor mai bune ale clubului nostru.

Cu toții am trecut prin momente grele în ultimii ani. Ne-am fi dorit ca parcursul echipei să fie diferit. Am rămas însă uniți, știind că avem o întreagă istorie în spate de apărat. Copiilor de astăzi trebuie să le povestim ce a însemnat Dinamo în trecut. Celorlalți trebuie doar să le aducem aminte.

Dinamo va renaște, așa cum a mai făcut-o în timpul generației lui Mutu, Petre și Lupescu. Ne vom lupta din nou pentru un event, vom răpune din nou nume mari din Europa. Revenirea va fi mai dificilă decât cea de la Liberec, de aceea avem nevoie de susținerea tuturor.

Tricoul Glory Days este de astăzi disponibil la precomandă pe shop.dinamo1948.ro la prețul de 100 RON. În funcție de numărul de comenzi, livrarea poate varia între 2-3 săptămâni.
Tricouri Glory Days: https://shop.dinamo1948.ro/glory-days”

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare