Șeful centrului de copii și juniori de la Dinamo explică de ce alb-roșii nu mai au anumite grupe la Liga Elitelor.
Au apărut foarte multe informații în public referitoare la Centrul de Copii și Juniori de la Dinamo și la faptul că nu mai avem echipe…