Kopic vorbește despre oferte și impresari: „Am ambiții la acest club”
Zeljko Kopic a vorbit despre viitorul sau la Dinamo.
Programul DDB, ca voce a suporterilor dinamoviști acționari, respinge ferm noua siglă a clubului Dinamo, prezentată luni, precum și modul netransparent în care aceasta a fost concepută. loading...
Zeljko Kopic a vorbit despre viitorul sau la Dinamo.
Dupa ce si-a dat demisia de la CFR Cluj, Bogdan Mara pare interesat in a colabora cu Dinamo.
Tot ceea ce facem, tot ceea ce obținem în viață are un preț — pe care suntem sau nu suntem dispuși să îl plătim.
Schimbarea de siglă la Dinamo a adus un val de critici pe care suporterii le-au exprimat pe rețelele de socializare.
Este frustrant să pierzi un meci în minutul 90, însă atunci când pierzi ca urmare a unei greșeli mari de arbitraj, lucrurile capătă o altă…
Dinamo a intalnit Craiova intr-un meci in care ambele echipe sunt in lupta pentru atingerea obiectivului.