AcasăStiri DinamoUn nou parteneriat anunțat de Dinamo!

Un nou parteneriat anunțat de Dinamo!

Dinamo a anunțat în această seară un nou parteneriat oficial, cu un sponsor despre care am menționat în emisiunile Radio Dinamo1948.

Dinamo 1948 București, prin administratorul special Vlad Iacob, transmite prin intermediul paginilor oficiale de comunicare:

Suntem bucuroși să anunțăm că Regata s-a alăturat clubului nostru și a ales să susțină Dinamo București în sezonul competițional 2023-2024.

Numele noului partener al clubului este inscripționat pe tricoul oficial de joc și suntem convinși că Regata va aduce o contribuție importantă pentru revenirea echipei noastre în elita fotbalului.

Ne exprimăm pe această cale recunoștința noastră față de Regata pentru că a ales să se asocieze cu Dinamo București în SuperLigă și suntem încrezători că împreună vom crea o experiență de neuitat pentru toți suporterii dinamoviști.

Regata este o companie de succes în domeniul amenajărilor interioare, care a obținut un statut remarcabil pe piața din România, în timpul celor trei decenii de activitate. De-a lungul anilor, compania s-a dezvoltat constant și a pus accent pe inovație, astfel încât să se muleze pe toate cerințele clienților.

Regata este una dintre puținele companii care poate veni în sprijinul oricărui client, indiferent de nevoia acestuia, cu un portofoliu vast de produse: de la plăci ceramice și parchet, până la materiale de construcții, sanitare, mobilier de baie sau instalații termice.

„Ne bucurăm să ne alăturăm comunității sportive și să susținem acest club valoros în călătoria lui spre excelență. Credem că sportul este un mijloc excelent de a uni oamenii, de a promova sănătatea și valori precum echipa, spiritul de competiție și colaborarea. Prin acest parteneriat, ne dorim să contribuim la dezvoltarea clubului Dinamo Bucuresti, să îi oferim resursele și sprijinul necesare pentru a-și atinge obiectivele și pentru a obține rezultate remarcabile”, a declarat Cosmin Mișu, Deputy General Manager al Regata

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare