Emisiunea de final de an Radio Dinamo1948

EditorialStiri Dinamo

Scris de:

Anul 2022 se apropie usor, usor de final.

Un an 2022 de uitat, un an care ne-a adus multe, foarte multe dezamagiri in ceea ce priveste echipa noastra. Da, am avut parte si de momente frumoase, dar ele per total au palit in comparatie cu marile dezamagiri traite in acest an.

Radio Dinamo1948 a fost si va ramane alaturi de suflarea dinamovista, suntem parte a familiei Dinamo si pentru finalul de an am pregatit o emisiune speciala. O traditie inceputa anul trecut, o emisiune de final de an alaturi de realizatorii de emisiuni de la Radio Dinamo1948.

Vom striga adunarea pe 30 decembrie, incepand cu ora 19:00 si vom fi in direct alaturi de voi timp de mai bine de 2 ore, vom avea si cateva surprize pregatite pentru voi.

Pana atunci vom avea emisiuni dimineata, ne bem cafeaua impreuna la Matinal incepand cu ora 09:00 si discutam despre subiectele zilei.

O singura voce, doua culori!

DOAR DINAMO BUCURESTI!

loading...

Lasă un răspuns