AcasăEditorialEchipamentul a fost prezentat! Când va fi disponibil în shop

Echipamentul a fost prezentat! Când va fi disponibil în shop

Dinamo a prezentat înainte de meciul cu Progresul Spartac imagini cu noul echipament pentru sezonul 2022/2023.

Acesta va fi purtat de jucători încă de la meciul din această după-amiază, iar vestea bună este că va fi disponibil în shop, pentru a fi achiziționat:

,,Noul echipament oficial Macron
Dinamo 1948 prezintă primele imagini cu noul echipament oficial de joc pentru sezonul competițional 2022-2023, produs de partenerul tehnic Macron. Echipamentele oficiale pentru sezonul 2022-2023 vor putea fi comandate pe shop.dinamo1948.ro, noul magazin online al clubului nostru, programat să fie lansat în următoarele zile.
Cu numele şi numărul jucătorului favorit sau cu numele şi numărul dorit, fiecare suporter dinamovist îşi poate personaliza tricoul oficial doar pe shop.dinamo1948.ro!

Dinamo 1948 deschide astăzi noul sezon în Liga 2 împotriva echipei Progresul Spartac, într-un meci programat în deplasare, la ora 17:00, pe Arena Clinceni, în direct la Prima Sport, Digi Sport și Orange Sport’‘, a fost mesajul Dinamo1948.

Mobilizare extraordinară!

Ieri au fost puse în vânzare abonamentele pentru sezonul 2022/2023 și am remarcat un lucru fantastic.

Câinii au început să cumpere în număr mare abonamentele și în doar câteva ore, peste 200 de abonamente au fost achiziționate. Este doar începutul, sunt convins de acest lucru, mai ales că sunt mulți fani determinați să achiziționeze abonamente pentru sezonul următor în viitorul apropiat

Începutul este mai mult decât promițător, anul trecut au fost aproximativ 400 de abonamente date cu totul, acum deja am depășit jumătate. Faptul că Arcul de Triumf este stadionul trecut pe abonamente este un mare plus, dar este și o obligație a celor din club, ca aceasta promisiune să fie onorată cât mai curând posibil, poate chiar de la primul meci. Cu siguranță vom evolua pe Arcul de Triumf, însă sper să se întâmple acest lucru foarte repede.

Dacă vom primi vesti bune astăzi, dar și mâine, atunci când este așteptat un anunț important din partea unui investitor dispus să vina la Dinamo (DETALII AICI), atunci am toată convingerea că numărul abonamentelor va depăși lejer cota 1000 într-un timp relativ scurt.

Fanii dinamoviști nu lasă echipa la greu, susținerea suflării dinamoviste se simte, toate biletele pentru sectoarele rezervate câinilor la Clinceni au fost epuizate. În concluzie: DINAMO TRĂIEȘTE!

PENTRU ABONAMENTE 2022/2023: https://www.bilete.ro/abonamente-dinamo/abonamente-dinamo-1948-sezon-2022-2023-03-aug-2022/

Dinamo 1948 pune în vânzare noile abonamente pentru sezonul competițional 2022-2023, valabile la toate meciurile organizate pe teren propriu în Liga 2 și în Cupa României, a anunțat administratorul special Vlad Iacob prin intermediul paginilor oficiale de Facebook și Instagram ale clubului.

„Obiectivul nostru, al tuturor dinamoviștilor, este să jucăm în fața propriilor suporteri pe , cel mai frumos stadion din sectorul 1 al Capitalei. O arenă nouă va readuce, cu siguranță, suflarea dinamovistă alături de echipă. Am făcut toate demersurile necesare și pot spune că avem o promisiune informală că vom putea evolua în cel mai scurt timp pe Stadionul Dinamo rămâne doar varianta de backup până la soluționarea situației arenei „, a declarat administratorul special Dinamo 1948, Vlad Iacob.

Abonamente emise de Dinamo 1948 pentru noul sezon au fost puse în vânzare de astăzi prin Bilete.ro, partener oficial de ticketing al clubului nostru, prețurile fiind între 200 lei (peluze) și 700 lei (tribuna VIP). Din noul sezon, suporterii dinamoviști își pot achiziționa și abonamente virtuale la meciurile echipei noastre, 99 lei pe an, intitulate Familia Dinamo.

În parteneriat cu Nemo Express, Dinamo 1948 le oferă suporterilor posibilitatea de a primi în toate localităţile din România abonamentele comandate prin Bilete.ro.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare