AcasăEditorialDoar roșu-alb!

Doar roșu-alb!

Pentru meciul contra celor de la Iasi, clubul Dinamo a venit cu o noua propunere, menita sa armonizeze coloristica tribunelor.

Vă așteptăm să colorăm stadionul în alb-roșu și să-i susținem pe băieți în stilul nostru caracteristic! Vom avea 5 tricouri semnate de jucătorii echipei noastre, pregătite pentru cei mai frumoși suporteri ce poartă culorile clubul, este mesajul transmis dinpre club.

Este un mesaj pe care il incurajăm si noi, credem că o cromatică in rosu-alb a stadionului Arcul de Triumf ar crea o imagine de vis.

Știm este dificil pentru unii dintre noi, mai ales la acest prim meci în care se încearcă această abordare, știm va ploua până la ora meciului și este dificil găsim soluții de moment, dar ar fi minunat o mare parte dintre noi fie receptivi și în timp, formăm acest obicei de a veni, la stadion, îmbrăcați în culorile echipei.

inceracam nu fim noi oamenii galbeni sau verzi într-o mare alb roșie.

Ne vedem la stadion, în roșu-alb.

HAI DINAMO!

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

78,000FaniÎmi place
12,000AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare