DINAMO-Plopeni, în direct la Radio Dinamo1948!

EditorialStiri Dinamo

Scris de:

Continuă seria partidelor amicale pentru Dinamo.

Primul meci nu a adus și prima victorie, a fost doar un rezultat de egalitate în partida dintre Dinamo și Păulești, un meci în care Dinamo a ratat o sumedenie de ocazii, în vreme ce oaspeții au ținut cu dinții de un rezultat de egalitate.

Seria partidelor amicale continuă miercuri, 25 ianuarie, de la ora 11:00, cu partida dintre Dinamo București și CSO Plopeni, echipa din liga a treia. CSO Plopeni face parte din seria a 5-a din care face parte și Păulești, însă adversara de miercuri ocupă locul secund.

Partida dintre Dinamo și Plopeni se joacă tot pe stadionul din Buftea și vă putem informa că va fi transmis în direct de Radio Dinamo1948, pe canalul nostru de Youtube. Vă așteptăm alături de noi în număr cât mai mare!

Mai jos puteți urmări rezumatul primei partide amicale transmise de Radio Dinamo1948 în luna ianuarie, să sperăm că vom reuși să transmitem cât mai multe meciuri de pregătire ale echipei noastre!

21 ianuarie: CS Păulești: 0-0
25 ianuarie: CSO Plopeni
28 ianuarie: Progresul Spartac
1 februarie: CSM Slatina

4 februarie: Gloria Buzău
8 februarie: Muscelul Câmpulung Elite
10 februarie: Unirea Slobozia
11 februarie: Farul Constanța
18 februarie: FC Brașov

loading...

Lasă un răspuns