AcasăEditorialDINAMO-Blejoi, în direct la Radio Dinamo1948

DINAMO-Blejoi, în direct la Radio Dinamo1948

Mai sunt aproximativ 3 săptămâni până la reluarea competiției în Liga 2, iar Dinamo București se află în perioada de pregătire.

Până acum, echipa noastră a disputat doar două meciuri amicale, împotriva celor de la Păulești și Plopeni. Din păcate, partidele amicale programate cu Progresul Spartac, Slatina și Gloria Buzău au fost anulate, dar vă putem anunța oficial faptul că urmează un nou meci de pregătire, împotriva unei alte echipe din liga a treia, seria a 5-a, CS Blejoi. Prima clasată din seria va fi adversara lui Dinamo, sâmbătă, 4 februarie, începând cu ora 12:00

Așa cum v-am obișnuit până acum, partidele de pregătire ale echipei noastre vor fi transmise în direct pe canalul de Youtube Radio Dinamo1948. Vă așteptăm alături de noi pentru a urmări la treaba echipa.

GALERIE FOTO: Antrenament Dinamo 01.02.2023

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare