AcasăEditorialDEZBATERE: Cine este principalul vinovat pentru situatia de la Dinamo?

DEZBATERE: Cine este principalul vinovat pentru situatia de la Dinamo?

Echipa noastra nu a reusit victoria atat de necesara in meciul cu Astra si la fel ca si la celelalte insuccese au fost rostite diverse nume: Andone, Negoita, dar nici arbitrii sau jucatorii nu au scapat de critici.

Cu siguranta fiecare dintre cei mentionati poarta o parte de vina, jucatorii deoarece lasa impresia ca sunt delasatori si au deficit de mentalitate, Andone fiind antrenorul echipei, nici nu incape vreun dubiu ca nu este vinovat pentru ce se intampla la echipa. Negoita, fiind actionarul majoritar care isi asuma de ani de zile faptul ca Dinamo este in reconstructie, poarta partea lui de vina, asa cum si arbitrii care ne-au furat multe puncte in acest sezon, sunt in culpa.

Insa vrem sa stim care credeti voi ca este principalul vinovat:

[Juna_IT_Poll id=”26″]

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare