AcasăStiri DinamoAl doilea amical al verii pentru Dinamo!

Al doilea amical al verii pentru Dinamo!

Dinamo continua seria meciurilor amicale din Slovenia, de data aceasta urmand sa intalneasca un adversar mai valoros, la care evolueaza si un fost capitan al nostru. Dinamo intalneste de la ora 19:00, pe Osijek, echipa croata unde evolueaza si Aljosa Vojnovic. Aljosa este anuntat titular la croati, de cealalta parte croatul din echipa noastra, Antun Palic, se resimte dupa accidentarea din meciul cu gruzinii. Dinamo a avut o prestatie extrem de modesta in meciul pierdut cu scorul de 5-1. Atunci a putut fi invocata scuza lipsei de pregatire, dar pana la un punct. Vom veni cu informatii in exclusivitate legate de evolutia echipei noastre in acest amical.

Paul Anton: „E clar ca ne vom bate la titlu”

 

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare