Al doilea amical al verii pentru Dinamo!

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo continua seria meciurilor amicale din Slovenia, de data aceasta urmand sa intalneasca un adversar mai valoros, la care evolueaza si un fost capitan al nostru. Dinamo intalneste de la ora 19:00, pe Osijek, echipa croata unde evolueaza si Aljosa Vojnovic. Aljosa este anuntat titular la croati, de cealalta parte croatul din echipa noastra, Antun Palic, se resimte dupa accidentarea din meciul cu gruzinii. Dinamo a avut o prestatie extrem de modesta in meciul pierdut cu scorul de 5-1. Atunci a putut fi invocata scuza lipsei de pregatire, dar pana la un punct. Vom veni cu informatii in exclusivitate legate de evolutia echipei noastre in acest amical.

Paul Anton: „E clar ca ne vom bate la titlu”

 

loading...

Comentariile sunt închise.