AcasăStiri DinamoVoi fi fanul lui Dinamo in finala cupei !

Voi fi fanul lui Dinamo in finala cupei !

Cristi Bobar, fostul director sportiv al clubului nostru, a vorbit astazi in cadrul emisiunii Sinteza Zilei la Radio Dinamo1948.


Referitor la posibila venire a lui Gorobsov la Dinamo, domnul Bobar a spus ca jucatorul va termina relatia contractuala cu ASA, la fel cum se va intimpla cu majoritatea jucatorilor de acolo, pentru ca datorita insolventei, clubul muresan nu isi mai poate permite acelasi nivel salarial, dar nu stie ce oferte concrete are Gorobsov.
Intrebat daca Dinamo ar putea sa achite salariul actual a lui Gorobsov, Bobar a spus ca nu stie exact care mai este nivelul salarial actual de la Dinamo, dar un lucru foarte bun este acela ca salariile se platesc la zi, un lucru care face ca Dinamo sa fie un club atractiv in liga 1.

 

De asemenea Cristi ne-a asigurat ca va fi fanul echipei noastre in finala de pe 10 mai impotriva celor de la CFR Cluj.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare