Vlad Iacob invitat în această seară la emisiunea ,,Dinamo 7/9”

EditorialStiri Dinamo

Scris de:

Continuăm seria emisiunilor realizate joi seară la Playsport și continuăm să avem invitați importanți în studio.

În această seară, începând cu ora 19:00, îl voi avea invitat în platou pe Vlad Iacob, administratorul special al clubului Dinamo și cel care a reușit alături de Ovidiu Burcă să construiască o echipă de play-off.

Urmează pentru Dinamo ultimă parte a sezonului, una foarte grea, în care echipa noastră își propune promovarea, avem un prim duel foarte greu, dar important totodată duminică, împotriva Gloriei Buzău.

Vom discuta cu invitatul din această seară despre cât mai multe subiecte de interes pentru fanii dinamoviști, dacă aveți întrebări vă rog să le lăsați la secțiunea de comentarii de sub postarea principală de pe pagina Radio Dinamo1948!

Vă așteptăm alături de noi, vom avea și un material interesant realizat cu Nelut Roșu, mijlocașul central al lui Dinamo, un jucător care are foarte multe de spus, iar așa cum ne-am învățat, în partea a doua a emisiunii va fi prezent alături de mine Ionuț Zainea. Vom discuta despre cele mai importante evenimente de la Dinamo.

Se anunță o emisiune interesantă, vă așteptăm pe pagina de facebook Playsport, dar și pe canalul de Youtube Playsport de la ora 19:00!

HAI DINAMO

loading...

Lasă un răspuns