Vlad Iacob în direct la Radio Dinamo1948!

Stiri Dinamo

Scris de:

Luna octombrie a fost una cu rezultate foarte bune în plan sportiv, dar și din punct de vedere administrativ s-au efectuat pași importanți în privința planului de reorganizare.

Urmează o lună extrem de importantă pentru echipa noastră, atât în lupta pentru play-off, dar și în ceea ce privește planul de reorganizare, data de 21 noiembrie fiind cea în care vom afla dacă planul de reorganizare va fi modificat sau nu.

O lună noiembrie decisivă pentru viitorul clubului Dinamo, care sperăm să treacă cu bine de aceste obstacole!

Legat de toate aceste subiecte, dar nu numai, vom discuta cu administratorul special al clubului Dinamo, Vlad Iacob, pe data de 1 noiembrie, marți, ora 19:00, în direct la Radio Dinamo1948! Vă așteptăm alături de noi și pentru eventuale întrebări, vă rugăm să le adresați la secțiunea de comentarii de sub postarea de pe pagina de facebook Radio Dinamo1948!

Răzvan Zăvăleanu, contraatac în instanță împotriva lui Dorin Șerdean

Un euro care a schimbat cursul istoriei

CALCULE: Presiune pe următoarele deplasări

loading...

Lasă un răspuns