AcasăEditorialUn gest EXTRAORDINAR după meci

Un gest EXTRAORDINAR după meci

De când s-a mutat echipa pe Arcul de Triumf, au fost multe acuze din spațiul public la adresa fanilor dinamoviști, din dorința de a-i denigra pe suporterii noștri.

Ieri a avut loc la finalul partidei un gest extraordinar, care demonstrează faptul că totuși suntem UNICI în peisajul fotbalului românesc.

Un suporter dinamovist a venit la finalul partidei la administratorul special, Vlad Iacob, dar și la responsabilul cu securitatea, domnul Cojocaru. Motivul? Dorința de a plăti un scaun rupt la finalul partidei.

Din ce mi-a fost relatat din scena incredibilă, oficialii dinamoviști nu au dorit să accepte plata, deoarece fanul dinamovist și-a recunoscut vină, dar acesta a insistat. Codruț, posesor de abonament la meciurile echipei noastre, a dat dovadă de un gest incredibil!

Felicitări, Codrut!

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare