Se anunță infern la meciul cu PSG!

CS DinamoStiri Dinamo

Scris de:

Echipa de handbal revine în meciurile oficiale începând de mâine, la Baia Mare, cu Minaur.

Apoi avem marele meci cu PSG din Champions League, în sala Polivalentă și se anunță de pe acum o atmosferă incredibilă. Dinamo are o victorie în ultima etapă, cu Porto, tot în Sala Polivalentă și echipa noastră este bine poziționată în lupta pentru calificarea în faza următoare!

Foarte multe bilete date pentru duelul de săptămâna viitoare, după cum a anunțat pagina oficială de facebook a Clubului Sportiv:

„Șapte zile până la marele meci cu PSG Handball. Doar 1.000 de bilete au mai rămas la vânzare! Peste o săptămână avem din nou întâlnire cu handbalul de top din EHF Champions League. La București vine echipa superlativelor, PSG Handball, campioana Franței, cea mai bogată echipă din competiție: buget anunțat la începutul sezonului de 16,365 milioane euro.

Se anunță din nou o atmosferă de zile mari, pentru că 4000 de locuri sunt deja ocupate. Mai sunt doar 1000 de bilete la vânzare, care mai mult ca sigur se vor epuiza până la startul jocului. Noi suntem siguri că meciul se va disputa cu o sală arhiplină (record de asistență pentru acest sezon). Împreună suntem mai puternici”, transmit cei de la CS Dinamo.

Adversarele lui Dinamo din cea mai importantă competiţie continentală sunt PSG Handball, SC Magdeburg, GOG, FC Porto, Telekom Veszprem, Orlen Wisla Plock şi HC Zagreb.

Mâine, de la ora 17:30, Dinamo are meci în Liga Națională de Handbal, în deplasare la Baia Mare, meciul urmează să fie transmis de Pro Arena!

loading...

Lasă un răspuns