Remarcatul lui Uhrin dupa victoria cu Astra

Stiri Dinamo

Scris de:

Dusan Uhrin a fost un antrenor fericit la finalul partidei, mai ales ca Dinamo a dominat categoric o echipa ce se bate pentru titlu.

Dinamo a pus stapanire pe joc inca de la inceputlu partidei si victoria a fost una meritata pe deplin de catre echipa noastra:

„Am castigat, am jucat bine inca de la inceput. Am ramas concentrati pe parcursul meciului. Astra are jucatori puternici, marcatori de seama in teren. Toata lumea a jucat bine si multi dintre ei vor intra si cu Voluntari.

L-am felicitat pe Fabbrini. A jucat foarte bine. La fel ca Mrzljak. N-as vrea sa evidentiez pe cineva, dar Fabbrini a fost foarte important. Sunt satisfacut de evolutia baietilor din aceasta seara”, a declarat Uhrin la TV Digi Sport.

„Este foarte dificil sa spun acum cine va iesi din echipa atunci cand va reveni Puljic. Voi decide mai tarziu, dupa ce voi vedea ce se va intampla in zilele urmatoare” – Dusan Uhrin, antrenor Dinamo

loading...

Lasă un răspuns