Programul RD1948 in ziua meciului cu CFR!

Stiri Dinamo

Scris de:

A fost un week-end plin la Radio Dinamo1948 și astăzi sperăm să primim cu toții răsplata unei victorii.

Vineri la prânz am transmis în direct meciul dintre Dinamo II și Real Bradu, partidă în care ați putut urmări la treabă, pe lângă juniorii din propria pepinieră, o parte dintre jucătorii trimiși de Rednic să se antreneze cu echipa secundă. Mai jos puteți urmări un rezumat al meciului câștigat de Dinamo, partida în care Geani Crețu a fost omul partidei.

Ieri, imediat după matinalul de week-end realizat împreună cu al nostru coleg, Nicu Grameni, v-am transmis în direct conferința de presă susținută de Mircea Rednic și Alexandru Răuță, ca de fiecare dată, foarte multe lucruri interesante transmise de antrenorul echipei noastre (puteți urmări mai jos înregistrarea conferinței).

Însă astăzi este zi de meci și vom continua să fim alături de Dinamo. Nu avem matinal în această dimineață, deoarece a fost ieri matinalul de week-end, dar ne vom auzi în direct înainte de meci, cu aproximativ o oră, așadar la 17:30, cu intervenții de la stadionul Dinamo, vom discuta în cadrul Avancronicii despre formula de start trimisă în teren de Rednic, cât și de ultimele informații apărute între timp.

Nu uitați, la finalul partidei, colegul Ionuț Zainea va intra în direct doar pe canalul de Youtube, pentru o scurtă analiză a partidei, care sperăm totuși să aducă cel puțin un punct pentru echipa noastră.

Nu renunțăm, suntem aici și vom continua lupta pentru DINAMO!

O SINGURĂ VOCE, DOUĂ CULORI!

DOAR DINAMO BUCUREȘTI

HAI DINAMO!

loading...

Lasă un răspuns