AcasăEditorialProgramul Radio Dinamo1948 în ziua meciului cu Botoșani

Programul Radio Dinamo1948 în ziua meciului cu Botoșani

Dinamo are o adevărată finală astăzi la Botoșani, cu echipa din localitate.

Un meci de șase puncte, care ne poate aduce mai aproape de salvare, în cazul în care ne vom întoarce cu un rezultat pozitiv. Vom avea program plin astăzi la Radio Dinamo1948, dedicat partidei cu Botoșani, dar cu siguranță vom discuta și despre meciul echipei de handbal, care evoluează în sferturile European League.

De la ora 09:00 vă așteptăm la Matinalul Radio Dinamo1948 pentru a prefața duelul cu Botoșani, vom analiza șansele echipei noastre, vom discuta despre posibilul prim 11 pe care Zeljko Kopic îl va trimite în teren.

De la 18:30 vom discuta despre formula de start a echipei noastre, ultimele informații înainte de fluierul de start de la Botoșani, iar la final, de la 21:30, vă așteptăm la ceea ce sperăm noi să fie analiza succesului dinamovist din Moldova.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare