AcasăStiri DinamoNedelcearu salvat de Mutu

Nedelcearu salvat de Mutu

 Adrian Mutu a povestit la Digisport cum l-a scăpat pe Nedelcearu de o amendă mai drastică.

”Lui Nedelcearu i-am spus că a greșit și după beție, dar și după ce a râs de cum și-au cerut scuze. A fost amendat drastic, domnul Negoiță voia să fie mult mai dur, voia să-i ia peste 50% din contract și de abia am reușit să-l conving să nu facă asta. Adică, cât de… (n.r. arată spre cap) să fii ca să faci chestia asta. După ce că greșești, mai faci și mișto de chestia asta…”, a declarat Adi Mutu la Fotbal Club, de la Digi Sport.

Mutu a recunoscut și el că a râs atunci când i-a văzut pe cei trei cum au fost puși să-și ceară scuze, dar nu este de acord cu gestul fundașului de 20 de ani.

 

 

 

 

 

 

 

”Ideea a fost să facem și noi ca afară, dar cei care i-au pus pe toți 3 așa nu au fost inspirați de loc. Eu, personal, am râs când am văzut asta. Eu aveam voie să râd, dar el nu… sau, dacă vrei să râzi, să o faci acasă. Ar fi fost mai bine să vorbească toți 3 pe rând. A fost un moment funny. Ideea clubului nostru a fost aceea de a arăta respect suporterilor”, a mai spus Mutu.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare