miercuri, iulie 17, 2024
AcasăStiri DinamoMoment surprinzător: Dinamo schimbă sponsorul principal

Moment surprinzător: Dinamo schimbă sponsorul principal

Dinamo a anunțat în această după-amiază faptul că va fi schimbat sponsorul principal pentru sezonul următor.

Anunțul a venit pe pagina oficială de facebook din partea clubului Dinamo:

Dinamo 1948, Win2 și 7777 Gaming au decis, de comun acord, să rezilieze parteneriatul care a funcționat în sezonul 2023-2024.
În acest context, Romeo Bănică, directorul de marketing al Dinamo 1948 a declarat:
“Începem o nouă etapă în proiectul nostru de consolidare a clubului. Le mulțumim celor de la Win2 și 7777 Gaming pentru implicarea din sezonul 2023-2024 și pentru toate concursurile și activitățile organizate cu și pentru suporterul dinamovist.

Suntem în discuții avansate pentru a semna un contract care să facă cinste clubului nostru, dar să și reflecte obiectivele sportive stabilite pentru actualul sezon.
Numele noului sponsor, cu o rezonanță semnificativă pe plan intern și internațional, va fi anunțat în perioada următoare, în cadrul unui eveniment la care vor fi invitați, alături de reprezentanții presei și fanii dinamoviști, cei care au făcut posibilă reconstrucția din temelii a clubului nostru. Vom reveni foarte curând cu detaliile acestui nou parteneriat”, a fost anuntul clubului Dinamo.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare