AcasăStiri DinamoMobilizare bună pentru meciul cu Argeș

Mobilizare bună pentru meciul cu Argeș

Suporterii dinamoviști așteaptă cu nerăbdare prima manșă a barajului cu FC Argeș.

Suporterii dinamoviști așteaptă cu nerăbdare prima manșă a barajului cu FC Argeș.

O dublă manșă care poate aduce din nou echipa noastră în primul eșalon. După un sezon petrecut în liga secundă, Dinamo poate reveni în elită, dar trebuie să treacă de Argeș. Primul duel, luni seară, pe Arena Națională.

Ieri au fost puse în vânzare biletele pentru duelul cu piteștenii și mobilizarea pentru meci este una foarte bună. Deși se joacă luni seară și existau temeri că vor fi foarte puțini spectatori la meci, până în acest moment s-au dat aproximativ 6000 de bilete pentru duelul cu echipa care a terminat pe locul 14.

În PCH sunt cele mai multe bilete date, două sectoare centrale sunt deja sold-out și un al treilea se apropie și el să rămână fără bilete. Este și un sector sold-out la T2, semn că fanii dinamoviști înțeleg importanța meciului. Dacă se va păstra acest ritm în continuare, este foarte posibil ca la meciul de luni seară să fie mai mulți fani prezenți decât la duelul cu Steaua și să atingem borna de 20 000 de câini pe cel mai mare stadion al țării!

Biletele se pot achiziționa online și pot fi folosite atât digital (de pe telefon sau tabletă), cât și fizic (printate) la punctele de acces de la stadion.
De asemenea se pot achiziționa și fizic de la casierie, după programul:
Vineri 16:00 – 20:00 – casa de bilete Stadion Dinamo
Sâmbătă 10:00 – 18:00 – casa de bilete Stadion Dinamo
Duminică 10:00 – 18:00 – casa de bilete Stadion Dinamo
Luni 13:00 – 20:45 – casa de bilete Stadion Arena Națională

loading...
Articole similare

1 COMENTARIU

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

78,000FaniÎmi place
12,000AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare