AcasăStiri DinamoMesajul lui Rednic pentru suporteri de Paste

Mesajul lui Rednic pentru suporteri de Paste

Antrenorul lui Dinamo, Mircea Rednic, a avut un mesaj pentru fani 

„Mă bucur că toți dinamoviștii sunt alături de noi, și-au dat seama de eforturile făcute în acest sezon în ceea ce privește organizarea clubului și performanța la echipă. Sunt convins că numărul suporterilor noștri va crește în fiecare an dacă vom avea continuitate în rezultate. Nu uitați de generațiile care vin din urmă, ați văzut reacțiile copiilor la meciurile echipei noastre! Tuturor dinamoviștilor le transmitem multă sănătate și clipe minunate alături de cei dragi. Sperăm să ne bucurăm împreună de un rezultat important în acest sezon, câștigarea Cupei României pe Arena Națională. Paște Fericit din adâncul inimii!”, este mesajul antrenorului principal Mircea Rednic, transmis din cantonamentul de la Săftica pentru toată suflarea dinamovistă.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare