AcasăEditorialJurnal de Săftica: Revenim

Jurnal de Săftica: Revenim

Dinamo se pregătește de duelul cu Craiova de vineri seară de pe Arena Națională.

Începe o serie importantă pentru Dinamo, care vrea și trebuie să obțină cât mai multe puncte, pentru a se menține departe de zona periculoasă a clasamentului și de ce nu, să urcăm cât mai aproape de zona de play-off. Ușor cu siguranță nu va fi, niciun meci pentru Dinamo nu poate fi trecut la categoria ”ușor”, dar echipa noastră a demonstrat că se poate bate de la egal la egal cu orice echipă, mai puțin cu cele care se bat pentru titlu.

După o absență de câteva săptămâni, revenim la Săftica pentru ,,Jurnalul de Săftica”, așa cum v-am obișnuit pentru seria de materiale pe care le facem la fața locului, interviuri, poze, informații înainte de meciul etapei. Pauza competițională ia sfârșit, vacanțe nu mai sunt, astfel că reluăm și treaba serios. Vrem să ii vedem pe băieți la turație maximă, să îl vedem pe Alves cât de pregătit este să joace, pe atacanții noștri că marchează la foc automat (sperăm).

Vom fi prezenți dimineață la Săftica, astfel încât nu vom avea Matinal de la ora 09:00, dar mâine seară de la ora 19:00 venim cu informații ”proaspete” de la baza noastră de pregătire!

O singură voce, două culori

HAI DINAMO

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare