AcasăEditorialJurnal de Săftica înainte de partida cu Botoșani

Jurnal de Săftica înainte de partida cu Botoșani

Astăzi vom fi prezenți la baza de pregătire a echipei noastre de la Săftica pentru un nou episod din ,,Jurnalul de Săftica”.

Dinamo a reușit să obțină primul punct în noua ediție de campionat, în deplasare la Mediaș. Un meci de luptă, un meci în care dacă eram puțin mai atenți, puțin mai cerebrali, puteam obține chiar cele trei puncte puse în joc, dar Dinamo se gândește acum la următorul duel, cel cu FC Botoșani de pe teren propriu.

Meciul de luni seară va fi un bun prilej pentru a obține prima victorie în campionat, o partidă grea totodată, împotriva unei echipe și ea în suferință în startul de sezon. Astăzi vom merge la Săftica de dimineață, ceea ce înseamnă că nu vom avea emisiune de dimineață, dar pe seară vom reveni cu informații, articole, materiale foto și video, pe care le vom dezbate în cadrul emisiunii ,,Sinteza Zilei” de la ora 19:00.

Urmăriți pagina de facebook Radio Dinamo1948, canalul de Youtube Radio Dinamo1948, dar și site-ul nostru pentru a primi ultimele informații dinspre echipă!

O singură voce, două culori

HAI DINAMO!

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare