AcasăStiri DinamoJucator din Liga I propus la Dinamo

Jucator din Liga I propus la Dinamo

Echipa noastra urmeaza sa plece in cel de-al doilea cantonament al verii si urmeaza sa isi definitiveze lotul in zilele urmatoare. Probabil in zilele urmatoare vom vedea noi mutari, deoacamdata doar zvonuri. 

Christian Obodo, fostul jucator al celor de la Concordia Chiajna, a fost propus la Dinamo pentru noul sezon. Mijlocasul nigerian ce a trecut in cariera pe la Fiorentina si Lecce, ar fi dispus sa accepte un salariu modic, de 5000 de euro lunar, conform celor din gsp.

Eu il consider un mijlocas ce ne poate ajuta, poate nu din postura de titular, dar cu siguranta experienta din Serie A poate fi un aspect demn de luat in considerare.

19 meciuri si 5 goluri a avut in partea a doua a sezonului la Chiajna.

Puljic intre Turcia si Franta

Lumini si umbre dupa cantonament.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare