AcasăStiri DinamoIntalnire intre Negoita si Rednic

Intalnire intre Negoita si Rednic

Ieri la RIN, se pare ca ar fi avut loc o intalnire intre actionarul majoritar si inca antrenorul echipei noastre

Rezultatul nu a fost insa cel asteptat de fanii echipei dinamoviste. Din cate se pare, cei doi nu au ajuns la un consens si nu pare ca mai exista cale de impacare.

Conform surselor Gazetei, tehnicianul de 54 de ani a fost ieri la biroul patronului de la RIN în speranţa că va continua negocierile pentru prelungirea contractului, dar se pare că Ionuţ Negoiţă nu a fost pe aceeaşi lungime de undă cu el. Acţionarul majoritar al „câinilor” îl păstrează în acest moment în capul listei de posibili antrenori ai lui Dinamo pe Ioan Andone.

„Fălcosul” ar fi deschis pentru discuţii, dar i-a condiţionat pe conducătorii dinamovişti să nu îl mai sune până când postul de antrenor principal nu va fi liber, având în vedere relaţia strânsă de prietenie pe care Ando o are cu Rednic. Contractul celui din urmă expiră la sfârşitul lunii viitoare.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare