Iasi-Dinamo, avem formulele de start.

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo s-a deplasat la Iasi cu speranta de a spala rusinea din prima etapa a play-out-lui.

Uhrin se arata optimist inaintea acestui meci, dar orice partida cu o echipa antrenata de Mircea Rednic este una foarte grea.

Dinamo va incepe acest meci cu: Straton, Kilyen, Popescu, Grigore, Kostrna, Skovasja,Lazar, Filip, Sorescu, Rauta, Fabrini.

Rezerve: Piscitelli Puljic, Mihaiu, Perovic, Sin, Popa, Bani

“Va fi un meci dificil pentru noi, am pierdut cu Clinceni in campionat, trebuie sa jucam mult mai bine. Nu vreau sa pierdem acest meci, conteaza mult acest meci, asta este realitatea. Pentru noi e un meci important, trebuie sa aratam mai mult decat pana acum, asta e parerea mea, sa luptam si mai multt fata de ultimele meciuri. Sper ca jucatorii isi doresc sa castige toate meciurile, luptam sa castigam, nu pentru a fi fericiti pe teren, trebuie sa se concentreze mai mult. Rednic nu pot sa zic ca stie echipa noastra, s-au schimbat multi jucatori, dar e un antrenor foarte bun.” a declarat Uhrin la conferinta de presa.

 

loading...

Lasă un răspuns