HANDBAL: Programul Final Four-ului din Cupa României

CS Dinamo

Scris de:

 Echipa de handbal poate obține un nou trofeu în acest week-end la Ploiești, este vorba de Cupa României!  

 S-a stabilit programul turneului de tip Final Four ce se va disputa sâmbătă și duminică în sala Olimpia din Ploiești. Echipa noastră va evolua în semifinale cu CSM București, sâmbătă, începând cu ora 17:30.

 

Sperăm că dulăii să câștige meciul cu CSM, pentru a-i vedea la lucru duminică în finală, de ce nu, poate chiar o finală cu Dobrogea Sud, astfel încât să câștigăm și finală în fața lor, iar câteva zile mai târziu să câștigăm în fața lor și în campionat.

 

 În cazul în care ne vom califica în finală, meciul de duminică se va disputa de la aceeași oră, 17:30. În cealaltă semifinală se întâlnesc Dobrogea Sud și Potaissa Turda.  

 

Băieții noştri au muncit tot sezonul pentru a fi aici, vom fi alături de ei! HAI DINAMO!!!

 

PCH la Dinamo-Constanta 27-19

Cainii au fost alaturi de supercampionii in semifinala cu Dobrogea Sud, castigata de supercampioni cu 27-19

loading...

Lasă un răspuns