Grozav despre o posibila venire la Dinamo

Stiri Dinamo

Scris de:

Se speculeaza mult in ultima vreme despre o posibila revenire a lui Grozav la Dinamo.Gicu a confirmat azi pentru GSP: „Eu astept ceva de afara, inca. Daca si Dinamo poate fi o varianta? Da! Vom vedea la timpul potrivit”.

ProSport a stat de vorba si cu presedintele clubului din ”Stefan cel Mare”, Alexandru David, care nu exclude aceasta varianta si afirma ca Gicu Grozav este interesant pentru Dinamo: ”Nu pot sa comentez acum. La Dinamo transferurile se fac in momentul in care apar oficial, pana atunci sunt doar speculatii. Intotdeauna jucatorii de valoare sunt interesanti pentru Dinamo, deci si Gicu Grozav. Saptamana viitoare vorbim mai multe”, a spus Alexandru David pentru ProSport.

 

 

Ieri dimineata am realizat un interviu cu antrenorul echipei noastre, Florin Bratu, pe care l-am intrebat daca exista vreun interes din partea clubului pentru a-l aduce pe Gicu Grozav, iar raspunsul acestui a fost cat se poate de clar: “Nu, nu ne-am gandit la Grozav”. 

Dinamo cauta in aceasta perioada un fundas central si un varf de careu, iar Gicu Grozav este mai degraba mijlocas de banda, astfel ca nu cred ca s-a luat in vreun moment aceasta solutie in considerare. Ramane de vazut ce vom aduce in perioada urmatoare. 

 

loading...

Lasă un răspuns