AcasăStiri Dinamo"Gnohere forteaza o plecare"

„Gnohere forteaza o plecare”

Lotul lui Dinamo s-a reunit joi după-amiază în cantonamentul de la Săftica şi oficialii echipei noastre au avut parte de o surpriză neplăcută. Harlem Ghohere nu s-a prezentat, iar managerul sportiv a avut ceva de spus.

„Mi se pare că este influenţat, forţează o plecare de la Dinamo. El va pleca doar dacă va exista o ofertă bună pentru el şi pentru club. Cu siguranţă că se va găsi înţelegere dacă va veni cineva să ofere măcar 500.000 de euro pe el.

Să nu uite că a doua zi după tragedia cu Ekeng, când s-a dus să se distreze, jucătorii i-au spus că nu mai vor să evolueze alături de el. Eu şi nea Mircea am intervenit pentru a calma spiritele şi a jucat în finala Cupei”, a comentat Ionel Dănciulescu, în cadrul emisiunii Digi Sport Special.

Absenta nemotivata de la reunirea echipei

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare