duminică, iulie 21, 2024
AcasăCS DinamoFinală pentru Dinamo!

Finală pentru Dinamo!

Dinamo se pregătește de meciul trei, decisiv, în sferturile de finală cu Craiova.

Un duel cu multe orgolii la mijloc, de fiecare dată când Dinamo și Craiova se întâlnesc, ies scântei, fiind cunoscută rivalitatea dintre cele două echipe, indiferent de sport. În această după-amiază, începând cu ora 18:00, în sala Dinamo se joacă meciul trei al duelului, decisiv, pentru accederea în semifinale și pentru a duce mai departe lupta pentru primele locuri.

În primul meci Dinamo s-a impus de o manieră dramatică, cu 3-2 la sferturi, în vreme ce acum o săptămână, la Craiova, echipa noastră a pierdut cu 3-0, un meci în care fanii olteni și-au făcut simțită prezența.

Acum a venit rândul nostru să fim prezenți alături de băieți în sala Dinamo, de la ora 18:00, o adevărată finală și băieții de la volei au nevoie de noi în acest meci extrem de important. Haideți să fim prezenți în număr cât mai mare și să ii purtăm spre victorie. Intrarea este gratuită!

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare