Facilitate pentru abonați

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo București vs Ripensia Timișoara (Liga 2, etapa 10) se joacă sâmbătă, 15 octombrie, la ora 12:00, pe stadionul „Marin Anastasovici” din Giurgiu.

Dinamo București anunță  că fiecare abonat al clubului va primi un bilet gratuit la meciul cu Ripensia Timișoara.
„Abonații clubului au acces pe stadionul din Giurgiu în baza abonamentelor achiziționate la începutul acestui sezon competițional. Special pentru ei, la acest meci, pot fi însoțiți de o persoană în același sector cu abonamentul”, a declarat administratorul special Vlad Iacob conform paginii oficiale de facebook a clubului.

Biletul gratuit pentru fiecare abonat va fi ridicat de la casele stadionului din Giurgiu, de la ora 09:00 până la pauza meciului.

Biletele pentru următorul meci în Liga 2, Dinamo București vs Ripensia Timișoara, au fost puse în vânzare online prin Bilete.ro, partenerul oficial de ticketing al clubului nostru.

Biletele achiziționate online pot fi folosite digital (de pe telefon sau tabletă) sau printate, la porțile de acces ale arenei din Giurgiu. Sâmbătă, 15 octombrie, în ziua meciului, casele de bilete ale stadionului „Marin Anastasovici” vor fi deschise de la ora 09:00. Abonații clubului nostru pentru sezonul 2022-2023 pot intra în baza abonamentelor în sectoarele alocate, comunicate pe e-mail.

https://www.bilete.ro/dinamo-bucuresti-ripensia-timisoara-liga-2/

loading...

Lasă un răspuns