AcasăEditorialEdiție specială ,,Dinamo 7/9''

Ediție specială ,,Dinamo 7/9”

Suntem în pauză competițională, dar asta nu înseamnă că am luat pauză sau nu se petrec lucruri importante la Dinamo.

Au trecut 8 etape din Superligă și Dinamo a avut un parcurs greu, am întâlnit 4 echipe din zona de play-off, am început cu înfrângeri, am avut o serie de 5 meciuri cu rezultate pozitive și am terminat cu o înfrângere chiar înainte de pauza competițională.

Este o perioadă în care putem trage anumite concluzii, dar putem discuta mai mult și cu antrenorul echipei noastre, Ovidiu Burcă.

În prima parte a emisiunii noastre dragi de la Playsport, ,,Dinamo 7/9” îl vom avea invitat pe antrenorul echipei noastre. Deoarece îmi doresc să am cât mai multe întrebări din partea voastră până la emisiunea de mâine, 07.09, aștept întrebările voastre în secțiunea de comentarii de sub postarea de pe pagina de facebook Radio Dinamo1948, pentru a le fi adresate antrenorului nostru. Îmi doresc că jumătate dintre întrebări să fie din partea voastră!

În partea a doua a emisiunii vom discuta despre conferința de presă de mâine și cum va fi construit viitorul lui Dinamo după evenimentul de la stadionul ,,Arcul de Triumf”. Se anunță o zi extrem de importantă pentru clubul nostru, astfel că și emisiunea va fi pe măsură!

Ah și să nu uit, avem și surprize pregătite de sponsorul principal al emisiunii

O singură voce, două culori

HAI DINAMO

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare