DINAMO-Tunari: Avem primul 11 trimis de Ovidiu Burcă

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo se pregătește de startul sezonului în liga a doua.

Până acum au fost 5 meciuri amicale disputate de echipa noastră, trei înfrângeri în primele trei meciuri de pregătire, dar au fost și două victorii la limita, toate obținute după venirea lui Ovidiu Burca. Înfrângerile au fost împotriva echipelor de liga secundă, în vreme ce victoriile au fost obținute împotriva unor echipe de liga a treia.

Astăzi a fost organizat un nou meci de pregătire, împotriva unei echipe de liga a treia, CS Tunari. Meciul se va juca începând cu ora 10:00, în baza de pregătire de la Săftica. Meciul va fi un ultim prilej pentru Ovidiu Burcă să testeze jucătorii, să își facă o idee mai clară asupra primului 11.

Vom încerca să obținem cât mai multe informații din timpul partidei. Meciul se va juca cu portile inchise.

AVEM PRIMUL 11 TRIMIS DE OVIDIU BURCĂ:

DENIS ONCESCU- GABRIEL MOURA, DENIZ GIAFER, DUDEA ALIN, COSTIN AMZAR, ALIN BULEICA, NELUT ROSU, AHMED BANI, VALENTIN LAZAR, ANTONIO BORDUSANU, VASILE BUHAESCU

Rezerve: Stefan Fara, Geani Cretu, Tone David, Cune Yanis, Alin Serban, Claudiu Stan, Iulian Rosu, Bobea Ionut, Cristian Ionescu, Andrei Florescu, Alexandru Pop

loading...

Lasă un răspuns