AcasăEditorialDinamo suntem toți - Sibiu

Dinamo suntem toți – Sibiu

Vineri, 15.03.2024 se va consuma un nou episod dedicat suporterilor dinamoviști din țară!

Acesta se va desfășura la Hotel Ramada din Sibiu începând cu ora 20:00, iar suporterii dinamoviști din localitate și împrejurimi sunt așteptați să-și cunoască favoriții și să le transmită un mesaj cum numai ei știu mai bine.
Astfel, acest eveniment ajunge la o a 5-a ediție, după cele din Oradea, Constanța, Cluj-Napoca și Iași. Aceste întâlniri cu fanii s-au dovedit a fi extrem de pozitive și benefice pentru ambele părți. Suporterii venind în număr mare de fiecare dată, creând o atmosferă deosebită, încurajându-i pe jucătorii echipei noastre. De asemenea, aceste evenimente au prins bine și jucătorilor și întregului staff sportiv, aceștia arătându-se extrem de încântați de timpul petrecut alături de suporteri.
Scopul definitiv al acestor întâlniri este de a aduce suporterii mai aproape de echipă și echipa mai aproape de suporteri. Putem spune fără nici o urmă de exagerare că s-a creat o simbioză și o legătură mai deosebită între cele două părți. Pe lângă aceasta, suportul arătat de către fani pentru staff și jucători a adus un adevărat boost de moral pentru principalii actori ai echipei noastre. Dorim să le mulțumim pe această cale celor din club, care arată deschidere față de aceste evenimente și tuturor suporterilor care participă activ la aceste momente cu totul deosebite.
Așadar, ne vedem vineri începând cu ora 19:30 în fața Hotelului Ramada din Sibiu pentru evenimentul care se va desfășura începând cu ora 20:00. Totodată, Fan-Shopul clubului va fi prezent la această întâlnire, iar suporterii vor avea posibilitatea de a-și procura materiale oficiale cu însemnele clubului Dinamo București.
Ne vedem la Sibiu, câinilor!
loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare