Dinamo II-Clinceni II: Avem primul 11 trimis de Colceag! Bani titular! Unde puteți urmări partida

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo II are astăzi din nou meci în play-outul Ligii a treia.

Echipa noastră are un singur rezultat de egalitate în 2022, în rest doar înfrângeri pe linie, iar băieții lui Sorin Colceag caută astăzi primul succes al anului. Pare un bun prilej, asta deoarece întâlnim o echipă aflată în zona noastră de clasament, dar care a fost mai bună decât noi în duelul de acum câteva săptămâni, încheiat la egalitate, 0-0.

A fost o partida dominată de Clinceni, care a ratat cele mai importante ocazii. Dinamo vine după o nouă înfrângere în campionat, marți la Bradu, echipa noastră a fost învinsă cu scorul de 3-1, un meci în care gazdele puteau marca de mai multe ori, dar așa cum s-a întâmplat în toate meciurile din acest sezon, pe final de meci, Dinamo a cedat.

AVEM PRIMUL 11 TRIMIS DE SORIN COLCEAG: 

Fara-Stelea, Ehmann, Turcin, Hildan, Penescu, Stan, Doncioiu, Mihaiu, Celar, Bani

Rezerve: Constantin, Burloi, Marinescu, Munteanu, Flaugiu, Spinu, Rotaru

 

MECIUL DINTRE DINAMO II ȘI CLINCENI II POATE FI URMĂRIT AICI: 

loading...

Lasă un răspuns