Despre revenirea lui Răduță

Stiri Dinamo

Scris de:

Din punct de vedere administrativ, dar și sportiv, sunt multe lucruri de pus la punct.

O problemă ar fi ceea ce se întâmplă la CCJ, unde lucrurile au mers din rău în mai rău, odată cu problemele financiare acumulate. Mulți copii au părăsit centrul nostru și acum suntem în situația în care probabil clubul nostru nu va înscrie echipa în Liga de Tineret, din rațiuni economice.

Momentan, Dinamo nu are un șef al CCJ. În această dimineață a apărut o informație conform căreia Gabi Răduță ar fi dorit de conducerea lui Dinamo pentru a ocupa postul de șef al CCJ, zvon alimentat și de faptul că Răduță a fost ieri prezent la meciul Progresul-Dinamo, însă din informațiile noastre, nu a existat niciun contact cu Gabi Răduță pentru a reveni la Dinamo.

loading...

Lasă un răspuns