AcasăStiri DinamoDecizia luata de conducerea lui Dinamo

Decizia luata de conducerea lui Dinamo

Dinamo are un start groaznic de sezon si acum se incearca redresarea situatiei.

Ultimul loc ocupat in clasament li se datoreaza exclusiv celor din conducere, care au facut praf campania de transferuri si au gestionat prost momentele cheie din debutul sezonului.

Mai mult ca niciodata, la Dinamo s-a vorbit despre intarizieri salariale, desi Ionut Negoita s-a tot batut cu pumnul in piept ca la echipa noastra salariile se platesc mereu la timp. Se ajunsese la doua luni de intarzieri. Acum s-a luat decizia sa le fie platite salariile jucatorilor.

Conform GSP, jucatorilor le-au fost achitate salariile pe luna iunie si in urmatoarele zile vor intra si salariile pe iulie, ceea ce inseamna ca vor fi aproape la zi, in conditiile in care salariile ar fi trebuit sa intre pe 15 august. A fost luata aceasta masura pentru ca jucatorii sa fie doar cu gandul la fotbal. Ramane de vazut daca aceasta masura va avea sau nu vreun efect!

Fabbrini anunta cand va putea debuta! Increzator ca putem ajunge in play-off

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare