AcasăStiri DinamoConferinta de presa in direct la RD1948

Conferinta de presa in direct la RD1948

Dinamo se pregateste de cel mai important meci din campionat, care va decide viitorul echipei noastre in Liga I, play-off sau play-out. 

In aceasta dimineata, incepand cu ora 10:30, vom transmite live pe Facebook, in direct de la Sala de conferinte de la Dinamo, conferinta de presa a lui Cosmin Contra, ce va prefata duelul cu CSU Craiova. Apoi vor veni capitanul echipei, Dan Nistor si cea mai recenta achizitie,  Cerniauskas. 

Proces de durata: „Ar putea dura ani până vom avea o decizie definitivă!”

In zi de meci, dupa cum v-am obisnuit deja, vom veni de la Arena Nationala cu imagini si filmari, in timp real, dar si la final, speram noi care sa surprinda bucuria jucatorilor si a fanilor, dupa un succes atat de dorit de catre suflarea dinamovista! Sa fim alaturi de DINAMO in acest duel important

O singura voce, doua culori! 

„E cel mai important meci din campionat”

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare