Cate bilete s-au vandut pana in acest moment

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo revine pe Arena Nationala la partida cu Botosani din aceasta seara.

Desi multi se asteptau la o asistenta generoasa, din pacate, lucrurile nu stau deloc asa. In mediul online se spunea ca ne putem astepta la 15-20 000 de fani, dar se pare ca nu a fost o mobilizare deloc exemplara.

Cei din PCH au anuntat faptul ca pana in acest moment s-au vandut putin peste 3000 de bilete:

“3.200 de bilete vândute pentru un meci pe Arena Națională disputat sâmbăta, nu prea e ok!
Onoare celor care vin la meciuri și cinste dinamovistilor care nu pun rezultatele pe primul plan!” este anuntul celor din PCH

Din pacate, se pare ca avem un drum lung de parcurs pana cand vom putea spune ca fanii sunt alaturi de Dinamo, asa cum merita echipa noastra. Speram ca pe viitor, odata cu schimbarea actionariatului, cu modificarile aduse si schimbarea perspectivei, fanii sa ia din nou drumul stadionului!

loading...

Lasă un răspuns