AcasăStiri DinamoCampania ,,Om la Om'' continuă la meciul cu Iași

Campania ,,Om la Om” continuă la meciul cu Iași

Campania ,,OM LA OM” inițiată de programul DDB continuă și la meciul următor.

60 de tricouri au fost vândute până acum, ceea ce înseamnă zeci de mii de euro în conturile DDB și implicit ale clubului, într-o perioadă în care Dinamo are nevoie mare de bani. Campania continuă și la meciul de sâmbătă, de la Iași, după cum s-a anunțat prin intermediul programului DDB:

,,OM LA OM ȘI ÎN DEPLASARE LA IAȘI!
După ce am reușit să aducem 60 dintre voi (fie personal, fie grupuri de suporteri) alături de echipa “în teren” pe tricourile jucătorilor favoriți, campania OM LA OM continua cu o deplasare hotărâtoare pentru destinul nostru. Asta deoarece în acest meci (dar și în următorul de la Brașov) se decide daca Dinamo va intra în play-off-ul ligii a doua.

Sâmbăta vom fi pe stadion! În peluza de la Iași! Alături de jucători și de echipa noastră de suflet! Acum când este nevoie de noi mai mult decât oricând! Și vom cânta din nou:
“Iar sunt seara departe alături de Dinamo!”

Pentru că oriunde ne-ar prinde acel moment al meciului, în peluza la Iași, pe drum spre munca, acasă alături de cei dragi, în pribegia străinătății sau în orice colț al lumii, inimile noastre vor bate pentru Dinamo!
Și nu uita, potrivește-ți astăzi ceasul pentru ora 19:48! Intră pe https://shop.programddb.ro/ la secțiunea “tricou oficial de deplasare personalizat – pentru partida cu CSMS Iași” și ia-ți tricoul OM LA OM!
Am fost pe Arcul de Triumf, am fost la Giurgiu, acum urmează să transformam Iașul într-o mare de alb-roșu, roșu-alb!

NOI SUNTEM DINAMO! NOI SUNTEM DDB!” a fost mesajul DDB

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

80,000FaniÎmi place
13,500AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare