miercuri, iulie 17, 2024
AcasăStiri DinamoBonetti a plecat în Italia, Mureșan evaziv în privința schimbării antrenorului.

Bonetti a plecat în Italia, Mureșan evaziv în privința schimbării antrenorului.

Dario Bonetti a plecat după meciul de ieri în Italia, revenirea lui este programată pentru ziua de marți.

Bonetti a plecat până în Italia. Se știa acest lucru de două săptămani, mâine după-amiază are antrenament. El a zis că revine să muncească. Acum, cred că se întoarce. O să avem niște discuții în interior, vom vedea dacă se impune o decizie radicală. Urmează să analizăm”, a declarat Mureșan pentru GSP.ro

Intersant de urmărit ce se întâmplă în următoarele zile, cu siguranță speculațiile de presă se vor accentua până în momentul în care conducerea clubului avea un mesaj clar în acest sens.

Torje a transmis un mesaj suflarii dinamoviste.

,A fost o seară foarte grea, după care nu mi-am găsit cuvintele. Vreau să cer iertare suporterilor noștri minunați care nu meritau să trăiască așa ceva și vreau să le promit că atâta timp cât voi juca cu emblema lui Dinamo pe piept, îmi voi lăsa și ultima picătură de energie pe teren și voi face tot ce ține de mine ca astfel de lucruri să nu se mai întâmple.

De aici, nu putem merge decât în sus și toți împreună trebuie să ducem Dinamo acolo unde îi este locul.Încă o dată vreau sa mulțumesc suporterilor care nu au încetat să cânte pentru Dinamo indiferent de ce era arăta tabela și îmi doresc din suflet ca împreună să redăm strălucirea clubului nostru iubit”, a fost mesajul de astăzi al lui Torje.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare