AcasăStiri DinamoBilete la Dinamo-Craiova

Bilete la Dinamo-Craiova

Urmează prima etapă din faza grupelor în noul format al Cupei României!

Dinamo București va juca la Giurgiu cu FC U Craiova 1948 într-un meci programat marți, 18 octombrie, la ora 21:00, pe stadionul „Marin Anastasovici”. Biletele au fost puse în vânzare prin Bilete.ro, partenerul oficial de ticketing al clubului nostru.

Biletele achiziționate online pot fi folosite digital (de pe telefon sau tabletă) sau printate, la porțile de acces ale stadionului din Giurgiu. Casele arenei din Giurgiu vor fi deschise marți, 18 octombrie, începând cu ora 18:00.
Abonații clubului pot intra în baza abonamentelor în sectoarele alocate, comunicate pe e-mail.
3 meciuri va juca Dinamo București în faza grupelor, în noul format al Cupei României. FC U Craiova 1948, Sepsi Sf. Gheorghe și Unirea Slobozia sunt adversarii roș-albilor.

https://www.bilete.ro/dinamo-1948-bucuresti-fcu-craiova-1948-cupa-romaniei/

Preturile biletelor la acest meci:
Loja : 100 ron
Tribuna 1 : 35 ron
Tribuna 2: 25 ron
Peluze : 15 ron

Biletele se pot achizitiona online si pot fi folosite atat digital (de pe telefon sau tableta), cat si fizic (printate) la punctele de acces de la stadion. De asemenea se pot achizitiona si fizic de la casierie, in ziua meciului, incepand cu ora 18:00 si pana la pauza meciului.

Abonatii pot intra in baza abonamentelor in sectoarele alocate, comunicate pe email.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

78,000FaniÎmi place
12,000AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare