AcasăStiri DinamoAnton hotarat sa prinda Euro

Anton hotarat sa prinda Euro

Intr-un interviu acoradat celor de la Digisport, mijlocasul echipei noastre a declarat ca se astepta la o convocare pentru acest turneu de pregatire dar va trage tare sa prinda lotul pentru Franta


„Nu sunt supărat absolut pe nimeni, nu am fost niciodată un jucător de bază la echipa naţională, însă este un obiectiv pentru mine, îmi doresc să fiu acolo şi într-adevăr, după evoluţiile pe care le-am avut în sezonul de toamnă, la Dinamo, mă aşteptam la o convocare.
Mi s-a transmis că sunt în vederile selecţionerului şi că la acest turneu a vrut să vadă la lucru alţi jucători. Trebuie să trag tare şi în primăvară”

Aton alaturi de Steliano FIlip par jucatorii cu cele mai mari sanse de a prinde lotul pentru Franta, noi speram ca prin evolutiile lor atat Rotariu cat si Nedelcearu sa devina canditati pentru un loc la Euro.

loading...
Articole similare

RADIO DINAMO PATREON

- Advertisment -spot_img

SUNTEM PESTE TOT

82,000FaniÎmi place
15,100AbonațiAbonați-vă
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Cele mai populare