Andone mai anunta un transfer la Dinamo: „O sa fie titular”

Stiri Dinamo

Scris de:

Dinamo a oficializat in aceasta saptamana trei transferuri, ajungand la un total de 4 veniri in aceasta iarna. Insa Dinamo nu se va opri aici. 

Andone este multumit de transferurile realizate pana acum de Dinamo, dar se pare ca se mai pregateste o mutare. Andone nu a oferit foarte multe detalii referitoare la ultimul transfer, insa a spus ca se asteapta ca acesta sa fie titular in formatia noastra si este un jucator de atac. 

Antrenorul echipei noastre s-a referit si la situatia lui Filip Mrzljak, mijlocasul croat care a trecut pe la Pandurii Tg Jiu si a explicat de ce nu a ajuns pana acum la Dinamo. Se pare ca inca se negociaza, dar nu s-a ajuns la o intelegere pentru ca au intervenit si niste impresari, iar Mrzljak are si un proces la FIFA, probabil impotriva fostului club, Pandurii Tg Jiu.

Andone, impresionat de unul dintre nou-veniți: ” L-aș putea folosi cu Chiajna”

loading...

Lasă un răspuns