post

Programul ultimelor etape din 2018. Cand joaca Dinamo

Liga profesionista de fotbal a anuntat programul ultimelor etape din 2018. Competitia se desfasoara pana la sfarsitul lunii decembrie.

In 2019 mai raman 5 etape de disputat:

Etapa a 17-a
Vineri, 30 noiembrie: Ora 17.30 CSM Politehnica Iasi – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – FC Voluntari
Sambata, 1 decembrie
Ora 14.00 AFC Hermannstadt – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FC Viitorul – FC Dinamo 1948
Duminica, 2 decembrie
Ora 17.00 U Craiova 1948 CS – AFC Dunarea 2005 Calarasi
Ora 20.00 FCSB – CS Gaz Metan Medias
Luni, 3 decembrie
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – AFC Botosani

Etapa a 18-a
Marti, 4 decembrie: Ora 17.30 FC Voluntari – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – FC CFR 1907 Cluj
Miercuri, 5 decembrie
Ora 17.30 CS Gaz Metan Medias – FC Viitorul
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – FCSB
Joi, 6 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunarea 2005 Calarasi – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 AFC Botosani – CSM Politehnica Iasi
Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – U Craiova 1948 CS

Etapa a 19-a
Sambata, 8 decembrie:Ora 17.00 AFC Hermannstadt – FC Dinamo 1948
Ora 20.00 FC CFR 1907 Cluj – CS Gaz Metan Medias
Duminica, 9 decembrie
Ora 14.00 CSM Politehnica Iasi – AFC Dunarea 2005 Calarasi
Ora 17.00 AFC Astra Giurgiu – CS Concordia Chiajna
Ora 20.00 FCSB – FC Viitorul
Luni, 10 decembrie
Ora 17.30 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – AFC Botosani
Ora 20.00 U Craiova 1948 CS – FC Voluntari

Etapa a 20-a
Vineri, 14 decembrie: Ora 20.00 CS Concordia Chiajna – CSM Politehnica Iasi
Sambata, 15 decembrie
Ora 14.00 FC Voluntari – AFC Astra Giurgiu
Ora 17.00 CS Gaz Metan Medias – AFC Hermannstadt
Ora 20.00 FC Dinamo 1948 – U Craiova 1948 CS
Duminica, 16 decembrie
Ora 14.00 AFC Dunarea 2005 Calarasi – ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe
Ora 20.00 AFC Botosani – FCSB
Luni, 17 decembrie
Ora 20.00 FC Viitorul – FC CFR 1907 Cluj

Etapa a 21-a
Miercuri, 19 decembrie: Ora 20.00 U Craiova 1948 CS – CS Gaz Metan Medias
Joi, 20 decembrie
Ora 17.30 AFC Botosani – AFC Dunarea 2005 Calarasi
Ora 20.00 AFC Astra Giurgiu – FC Dinamo 1948
Vineri, 21 decembrie
Ora 17.30 CSM Politehnica Iasi – FC Voluntari
Ora 20.00 ACS Sepsi OSK Sf. Gheorghe – CS Concordia Chiajna
Sambata, 22 decembrie
Ora 13.00 AFC Hermannstadt – FC Viitorul
Ora 20.00 FCSB – FC CFR 1907

loading...

Leave a Reply