post

Mircea in direct la RD1948: Puljic aproape de revenirea la Dinamo!

Mircea Rednic a fost invitat in acesta dupa-amiaza la Radio Dinamo1948 si antrenorul echipei noastre a lansat o informatie bomba: Ante Puljic aproape de revenirea la Dinamo! 

Dinamo cauta sa aduca un fundas central in aceste zile si dupa ce Giorgos Katsikas a reziliat oficial contractul cu Dinamo, echipa noastra cauta acum sa aduca un fundas in acea zona. 

Daca initial se spunea ca Lorenzo Gonnelli este cel pe care vrem sa il aducem, Mircea Rednic a lansat o informatie bomba in direct la RD1948: Ante Puljic este jucatorul pe care il vrea la Dinamo. Fundasul central are hartie din partea clubului prin care poate pleca si el nu a mai evoluat de doua meciuri, dupa cum a declarat Mircea Rednic. 

Astfel, in zilele urmatoare ne putem astepta la o mare surpriza, cu adevarat am avea o linie de fund incredibil de puternica odata cu venirea lui Puljic. 

Ante Puljic a venit la Dinamo tot in perioada in care Mircea Rednic era antrenor si a incantat mai ales in partea a doua a sezonului, cand a si fost ales drept cel mai bun jucator al echipei. El a venit atunci sub forma de imprumut si Dinamo nu a putut sa ii activeze clauza de transfer definitiv. 

loading...

One thought on “Mircea in direct la RD1948: Puljic aproape de revenirea la Dinamo!

  1. Pingback: Zelist Blog » Blog Archive » Care au fost cele mai viralizate subiecte in presa online si pe bloguri, in perioada 28 ianuarie – 03 februarie 2019

Leave a Reply