post

Mesaj pentru Paul Anton din partea fanilor dinamovisti

 Paul Anton este așteptat acasă de către fanii dinamoviști, mijlocașul fiind încă extrem de apreciat după evoluțiile din sezonul 2015/2016.  

 Acesta a fost împrumutat la Getafe în sezonul trecut și neavând până acum vreo ofertă concretă din străinătate, acesta va reveni la antrenamentele conduse de Cosmin Contra.

“Te asteptăm acasă!”, a fost unul dintre mesajele fanilor „cainilor”, Paul Anton fiind împrumutat la Getafe, care insă nu vrea să mai prelungească înțelegerea cu acesta. Totodată, suporterii i-au urat și casă de piatră lui Anton, care se căsătoreste duminică, 9 iulie, cu aleasa inimii sale, Paula.

 Venirea lui Paul Anton poate însemna și sfârșitul transferurilor din această vară pentru echipa noastră, asta dacă vom reuși să îl aducem și pe Juan Albin. Altfel, se pare că Dinamo va fi nevoită să se reorienteze către alt număr 10.  

32 de meciuri si 2 goluri a reusit Anton in tricoul lui Getafe

32 de meciuri, 1 gol si 4 assisturi are Anton la Dinamo

loading...

Leave a Reply